Krasnalowe Aktualności

Wspominamy nasz występ dla Babć i Dziadków...
     Było dostojnie, uroczyście, a  momentami zabawnie i rockendrolowo. Nasze kochane Krasnale spisały się na medal podczas występu dla babć i dziadków z okazji ich święta :) Za piękne interpretacje piosenek i wspaniałe tańce dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami! W tym roku szkolnym, babcie i dziadkowie pewnie nas nie odwiedzą (z wiadomych powodów), ale my o nich nie zapomnimy i na pewno uczcimy ich święto :)

alicja.jpg
Wysłano 18 Października 2020 przez krasnale
Zdolne mamy naszych Krasnali :)
      Rodzice naszych Krasnali są bardzo zaangażowani w życie naszej grupy. Często miło nas zaskakiwali, piekąc przepyszne smakołyki lub przynosząc różne zabawki i pomoce do kącików tematycznych. Pani Patrycja Szarek w zeszłym roku szkolnym przygotowała wspaniałe warsztaty kulinarne :) Była przygotowana perfekcyjnie, a pierniczki smakowały wybornie. Zaś pani Ania Kozan-Kowalska przygotowała dla nas wspaniałą piniatę. Dzieci były zachwycone, kiedy uwolniły z piniaty przeróżne smakołyki:) Zabawa była przednia:) Aż żal, że z racji panującego teraz reżimu sanitarnego, nie możemy utrzymywać tak bliskiego kontaktu ze wspaniałymi rodzicami naszych Krasnali. No, ale przecież zdrowie jest najważniejsze:) Na szczęście mamy ciągły kontakt telefoniczny i internetowy :)

123.JPG
Wysłano 18 Października 2020 przez krasnale
Dzień Misia
     To już tradycja, że w listopadzie obchodzimy w naszym przedszkolu Święto Misia. "Krasnale" uwielbiają ten dzień :). Tym razem były "misiowe pląsy", "misiowe puzzle", a także praca plastyczna "Miś" z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Obrazki misia udały się wspaniale!


b3.jpg
Wysłano 23 Lutego 2020 przez krasnale

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Następna >>

Content Management Powered by CuteNews


Dodaj przedszkolnego newsa

Kontakt

Miejskie Przedszkole Nr 2 "Delfinki"
ul. St. Żeromskiego 13,
Ustka 76-270
tel. 059 8 144 993
e-mail:
Dyrektor: mp2delfinki@wp.pl
Księgowość: mp2ustka@op.pl
przedszkole_delfinki