Wiewiórkowe Aktualności

Mikołaj
Cóż to był za wspaniały dzień! Rano ubraliśmy choinkę a po śniadanku odwiedził nas Mikołaj. Przyniósł cały worek prezentów. W podziękowaniu za tak hojne dary zaśpiewaliśmy i zatańczyliśmy mu piosenkę.
Dziękujemy Mikołaju! :)
a82.jpg
Wysłano 06 Grudnia 2019 przez wiewiorki
Dzień Pluszowego Misia
Dzień Pluszowego Misia obchodzimy od 2002 r. (setnej rocznicy powstania maskotki). Historia misia jako maskotki była związana z prezydentem Stanów Zjednoczonych Theodorem Rooseveltem i na jego cześć nazwano ją Teddy Bear. Po dziś dzień miś jest przytulanką i przyjacielem kolejnych pokoleń dzieci; symbolem dobra, miłości, ciepła, łagodności i opiekuńczości, czyli tego, czego jako ludzie bardzo pragniemy.
Nasze przedszkolaki oczywiście również obchodziły ten dzień bardzo uroczyście. Opowieści o misiach, tańce z nimi, misiowa gimnastyka, i slalom, pociąg misiowy, misiowe przytulaski i wiele, wiele innych zabaw sprawiło naszym ukochanym pluszakom na pewno wiele radości.   
a81.jpg
Wysłano 26 Listopada 2019 przez wiewiorki
Wysyłamy kartkę pocztową
Nasze Maluszki wysłały dziś kartkę pocztową do chorego chłopca Victora Jurczyńskiego z okazji jego czwartych urodzin. Mamy nadzieję, że życzenia, które mu przesłaliśmy spełnią się. 100 lat Victorku!  


 
a80.jpg
Wysłano 21 Listopada 2019 przez wiewiorki

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna >>

Content Management Powered by CuteNews


Dodaj przedszkolnego newsa

Kontakt

Miejskie Przedszkole Nr 2 "Delfinki"
ul. St. Żeromskiego 13,
Ustka 76-270
tel. 059 8 144 993
e-mail:
Dyrektor: mp2delfinki@wp.pl
Księgowość: mp2ustka@op.pl
przedszkole_delfinki