Misiowe Aktualności

Wycieczka do biblioteki

W listopadzie nasze maluszki odwiedziły pierwszy raz Bibliotekę Miejską w naszym mieście. Maluszki z wielką ciekawością odkrywały "tajemnice" biblioteki. Były wspólne zabawy, zagadki i oczywiście czytanie bajek. Każdy przedszkolak wyszedł z biblioteki z uśmiechem na twarzy i obietnicą , że wróci do biblioteki, aby się zapisać. Dziękujemy za miłe i owocne spotkanie :)


Wysłano 21 Lutego 2019 przez misie
W powietrzu pachnie już jesienią...

Z czym może kojarzyć się jesienny spacer? Ze spadającymi liśćmi z drzew, ze zbieraniem kasztanów. Nasze Misie bardzo lubią jesienne spacery po dywanie z liści. Ogromną radość sprawiają im przytulanki z drzewami, rzucanie się kolorowymi liśćmi i zabawa w berka ;)


Wysłano 05 Stycznia 2019 przez misie
Konkurs Recytatorski

W Miejskim Przedszkolu Nr 3 w Ustce odbył się IV Konkurs Recytatorski przedszkolaków. W tym roku tematem przewodnim były wiersze patriotyczne. Nasze maluszki reprezentowała Marika, która mimo tremy recytowała pięknie. Marika zajęła II miejsce, a Kaja i Jaś zostali wyróżnieni. Nagrodą były gromkie brawa, gratulacje i nagrody od komisji oraz burmistrza Ustki Jacka Graczyka. Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom!


Wysłano 02 Listopada 2018 przez misie

<< Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna >>

Content Management Powered by CuteNews


Dodaj przedszkolnego newsa

Kontakt

Miejskie Przedszkole Nr 2 "Delfinki"
ul. St. Żeromskiego 13,
Ustka 76-270
tel. 059 8 144 993
e-mail:
Dyrektor: mp2delfinki@wp.pl
Księgowość: mp2ustka@op.pl
przedszkole_delfinki